Ürünler>Fırından, Bağdan, Bahçeden

Fırından

En doğalı, en çıtırı, en lezizi...

'Kilye Fırından' serisi, tam buğday unundan elde yapılmış, taş fırında pişirilmiş kraker ve çubuk krakerlerden oluşuyor. Krakerleri, tapas ve7veya kanepe olarak üzerlerine pek çok sos, doğal ürünler sürerek değerlendirebilirsiiz.

Tarla domateslerini küçük küçük kesip, sızma zeytinyağı, sarımsak ve taze fesleğen ile marine ettikten sonra, Kilye Zeytin Ezmesi sürülmüş krakerlerin üzerinde servis edebilirsiniz.Kışın tarla domatesi bulamayacağınızı düşünerek, yazın sizler için kavanozladığımız Kilye Domates'leri de mis gibi yaz kokularıyla tüm kış boyunca kullanabilirsiniz.

 

Bağdan

Doğal, organik, yerli

'Kilye Bağdan' serisi, aile bağları ve çevresindeki badem ağaçlarından toplanan bademlerin ve özellikle yerli tohumdan çoğaltılarak üretilmiş susamların paketlenmesinden oluşur.

 

Bahçeden

Doğal, yerli

Gelibolu Yarımadası Eceabat’ın bol rüzgar alan tarlalarından toplanan Kereviz ve Pancar'lar ve iyi tarım uygulamaları sertifikalı elma bahçesinden gelen Elma'lar, yıkanır, soyulur, dilimlenir ve katkısız olarak orta derecede kurutulur. Vejetaryen, vegan ve glutensiz beslenme diyetini takip edenler için uygundur. Atıştırmalık olarak tüketilebilir veya salata ve yemeklere koyulabilir.

 

 

ba

shop.kilye.com.tr